12 04

Planujesz wyjazd za granicę?

Wyjazd za granicę samochodem to całkiem kusząca perspektywa wygodnego i swobodnego podróżowania.

Sami dokonujecie wyboru kiedy i gdzie chcecie pojechać. Dodatkowo korzystając z oferty Hertz decydujecie, jakie auto będziecie prowadzić.

Podróż samochodem z Polski

Jeżeli podróż autem za granicę rozpoczynacie w Polsce, warto skorzystać ze specjalnej strony Hertz - www.hertzpoland.pl.

Zapewnia ona łatwy sposób wyszukiwania i rezerwacji samochodu online, co więcej zawiera wyjątkowe oferty wynajmu obowiązujące tylko w polskich wypożyczalniach Hertz.

Rezerwacja auta za granicą

W sytuacji, gdy samolotem lecicie za granicę i na miejscu potrzebujecie wynająć samochód, możesz to zrealizować poprzez międzynarodową stronę www.hertz.pl.

Dostępny jest również nasz dział rezerwacji, który chętnie wszystko wyjaśni, doradzi i odpowie na pojawiające się pytania – wystarczy zadzwonić pod numer tel. 800 143 789.

Praktyczne rady

W momencie rezerwacji nie trzeba jeszcze podejmować decyzji o wszelkich dodatkowych opcjach związanych z wynajmem samochodu, jak chociażby dotyczących zakresu ubezpieczenia. Możecie się nad tym spokojnie zastanowić i dokonać wyboru na miejscu, w wypożyczalni Hertz.

Co więcej, w wielu krajach możliwe jest zdanie samochodu w innym mieście bez ponoszenia dodatkowych opłat, dlatego wcześniej warto to sprawdzić.

Planując podróż poza obszar Unii Europejskiej należy również pamiętać o dodatkowym dokumencie, jakim jest międzynarodowe prawo jazdy. Wydawane jest w starostwie powiatowym na okres 3 lat na podstawie krajowego prawa jazdy.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies