19 04

Mały samochód - duże zalety

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak dużo zalet posiadają małe auta, zwłaszcza gdy planowana jest podróż po ulicach miejskiej dżungli. Wypożyczenie niewielkiego samochodu może okazać się wówczas idealnym, wygodnym i najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.

Zanim wybierzecie odpowiednie auto dla siebie, na pewno warto poznać kilka istotnych atutów małych samochodów z grupy A dostępnych w ofercie Hertz.

Miejski ideał

Dzięki swojemu rozmiarowi niewielkie auta doskonale sprawdzają się w mieście. Wąska uliczka nie jest dla nich straszna, poza tym wykonanie niezbędnych manewrów przy ograniczonej przestrzeni też jest znacznie łatwiejsze.

Do tego dochodzi kwestia parkowania. Niewielkie auta mieszczą się w małe miejsca, stąd bez problemu można zaparkować samochód i spokojnie cieszyć się zwiedzaniem.

Oszczędny

Niewielkie samochody są też lekkie i posiadają małe silniki. Dzięki temu mało palą, a co się z tym wiąże podróżni oszczędzają pieniądze, które mogą być spożytkowane na inne przyjemności.

Także koszt wynajęcia małego samochodu w Hertz jest niższy, w porównaniu do wypożyczenia dużych aut z innych dostępnych grup.

W sam raz na wyjazd

W przypadku, gdy podróżujecie sami, bądź we dwoje, niewykluczone, że małe, zwinne auto w zupełności wam wystarczy. Sprawdza się świetnie podczas weekendowych wyjazdów, zarówno tych do miast, jak i na łono natury.

To nie wszystkie zalety małych, komfortowych samochodów - możecie sami odkryć ich znacznie więcej wynajmując auto z grupy A w Hertz.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies