24 10

Elektryczna limuzyna Mercedes EQS zasila flotę Hertz Polska w usłudze Chauffeur Drive.

W swojej globalnej strategii marka Hertz w sposób szczególny stawia na elektromobilność. Polski oddział światowego lidera na rynku wypożyczania samochodów sukcesywnie wzbogaca swoją ofertę, rozbudowując portfolio o kolejne pozycje. Stopniowe dołączanie pojazdów elektrycznych do floty Hertz Polska podkreśla możliwość zapewnienia najwyższych standardów w podróżowaniu transferowym swoich klientów z segmentu usług biznes i premium.

Efektem realizacji tej strategii jest najnowszy nabytek w ofercie Hertz Polska, którym jest w pełni elektryczna limuzyna Mercedes EQS 580 4MATIC z imponującym zasięgiem ponad 700 km. Na stacjach szybkiego ładowania gromadzenie energii potrzebnej do przejechania 300km dobywa się zaledwie w 15 minut. Producent określa, wybrany przez firmę model, jako perfekcyjne połączenie nowoczesnych rozwiązań z zakresu designu, łączności oraz funkcji zaspokajających potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. EQS to najwyższa klasa, zachwycająca oko elegancja, dopracowane detale i zapewniająca ponadprzeciętny komfort jazdy. Z luksusowym wnętrzem idealnie współgra niski poziom hałasu, co sprawia, że samochód porusza się właściwie bezszelestnie.

W kierunku elektromobilności

- Ideą, jaka stoi za Chauffeur Drive, jest przede wszystkim zapewnienie naszym klientom bezpieczeństwa i wygody w podróżowaniu „od drzwi do drzwi”. Flotę dedykowaną usłudze dobieramy bardzo starannie, tak, aby spełniała najwyższe standardy jakościowe oraz dbała o czas podróżującego. Ważny jest dla nas, także aspekt ekologiczny, jaki zapewnia zeroemisyjny napęd. Elektryczna „perełka” od Mercedesa, jawi się jako doskonały wybór - zapewnia Paweł Piórkowski, CEO Hertz Polska.

- Obecne uwarunkowania rynkowe i zachodzące rewolucyjne trendy w motoryzacji, przyśpieszają proces elektryfikacji i zmianę struktury floty. Jest to dla naszej firmy duże wyzwanie i ogromna szansa, odpowiadająca zapotrzebowaniu rynku. W naszej flocie posiadamy samochody elektryczne różnych marek. EQS zapewnia naszym Klientom najwyższy poziom luksusu oraz elekromobilność, w którą stale inwestujemy poprzez projekty infrastrukturalne, dające możliwość sukcesywnego powiększania parku samochodów elektrycznych. W najbliższych planach mamy kolejne ciekawe zakupy i przedsięwzięcia, na które oczekuje rynek – podsumowuje Piotr Kopeć, Manager ds. zakupu floty HERTZ Polska.

EQS 580 4MATIC zasili flotę pojazdów, jakie Hertz Polska dedykuje usłudze Chauffeur Drive. Zapewni, to klientom, transfery z szoferem z miejsca pobytu na lotnisko oraz dotarcie w szybki i komfortowy sposób w każde wskazane miejsce, zgodnie z potrzebami.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies