CSR

Jesienna wycieczka edukacyjna z Hertz i NFM

Dobrze wiemy, jak ważną rolę w rozwoju młodego człowieka odgrywa edukacja. Dlatego kolejnym naszym pomysłem było zaproszenie siedmiorga wychowanków Domu Dziecka w Szymanowie w miejsce, gdzie w nietypowych okolicznościach mogli nabyć trochę nowej wiedzy. Chcieliśmy, żeby było ciekawie, wesoło i zupełnie inaczej niż w szkole. Czyli gdzie? Wiadomo... W Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Dzieciaki na meczu

Dzięki współpracy z Fundacją Marcina Gortata MG13 już po raz czwarty byliśmy obecni jako sponsor główny na charytatywnym Wielkim Meczu koszykówki Gortat Team vs. Wojsko Polskie. Nie mogliśmy nie wykorzystać tej okazji, by nie zaprosić na to wydarzenie podopiecznych z Domu Dziecka w Szymonowie.

Wolontariusze Hertz i NFM łączą siły!

To już kolejne spotkanie z naszym zaprzyjaźnionym Domem Dziecka w Szymonowie. Tym razem trzeba było silnej, prężnej ekipy i przyrządów malarskich, by odmalować pokoje dzieci, odświeżyć plac zabaw i podwórkowe sprzęty. Pracownicy Hertz i NFM nie potrzebowali dużo czasu do namysłu! Zebrała się grupa pięciu wolontariuszy, zakupiliśmy potrzebne rzeczy i szybko zorganizowaliśmy wyjazd. 120 litrów farby, pędzle oraz wałki zapakowaliśmy do naszego żółtego...

Pracownicy Hertz w akcji pomocy dzieciom z Domu Dziecka w Szymonowie

13.11.2018 .... wydawałoby się pechowa 13-tka, do tego deszcz i jesienna plucha....ale nie u nas! Tego dnia wolontariusze z Hertz oraz NFM Group wraz z Zarządem rozgrzali serca dzieci z Domu Dziecka w Szymonowie. Ten dzień był wyjątkowym dniem, nie

Hertz Polska w projekcie „Prezenty w Drodze”

Hertz każdego dnia pragnie rozwijać swoją działalność i chętnie wspiera wszelkie przedsięwzięcia kształtujące społeczną odpowiedzialność biznesu. Regularnie bierzemy udział w projektach charytatywnych akcjach propagujących postawy prospołeczne oraz umacniających etyczne działania w biznesie.